CV (santrauka)

Simonas Grybauskas, Med. dr., MOS, RCSEd

Simonas Grybauskas baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo odontologo kvalifikaciją 2000 m., o Vilniaus universitete baigė studijas burnos chirurgijos (2003 m.) bei veido ir žandikaulių chirurgijos (2006 m.) srityse. 2008 m. jis įgijo medicininį išsilavinimą ir tapo dvigubos kvalifikacijos burnos, veido ir žandikaulių chirurgu. 2005 m. Simonas Grybauskas išlaikė egzaminus ir tapo Ediburgo karališkojo chirurgų koledžo nariu. 2009 m. jam buvo suteiktas mokslų daktaro laipsnis Rygos Stradins universitete (Latvijoje).

Dabartinės Simono Grybausko pozicijos – veido ir žandikaulių chirurgijos konsultantas Vilniaus universitete ir savo privačioje praktikoje „S‘OS Simonas Grybauskas‘ Orthognathic Surgery“. Simonas yra mokslinių straipsnių autorius ir šiai dienai yra skaitęs daugiau nei 100 paskaitų veido ir žandikaulių bei rekonstrukcinės chirurgijos srityse tarptautinėse konferencijose ir kursuose. Dr. S. Grybauskas yra Lietuvos veido ir žandikaulių chirurgų draugijos narys nuo 2002 m., Baltijos plastinės ir veido ir žandikaulių chirurgijos asociacijos narys nuo 2003 m. ir Europos veido-žandikaulių chirurgijos asociacijos narys nuo 2005 m. Nuo 2008 m. tapo Europos kaukolės, veido ir žandikaulių asociacijos nariu. Simonas Grybauskas pirmininkavo dviems svarbiems tarptautiniams renginiams - I ir II Baltijos jūros ortognatinės chirurgijos ir ortodontijos konferencijoms Vilniuje 2009 metais ir Rygoje 2015 metais. Taip pat, nuo 2015 m. tapo Ferrara Universiteto (Italija) kviestiniu profesoriumi. Nuo 2016 m. tapo Amerikos burnos, veido ir žandikaulių chirurgų koledžo nariu ir Lietuvos odontologų ortopedų draugijos nariu. 

Dr. S. Grybauskas daugiausia dėmesio skiria ir specializuojasi ortognatinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, veido ir žandikaulių traumatologijos bei implantologijos srityse. Mokslinio darbo sritis – populiaciniai veido morfologijos skirtumai ir jų įtaka planuojant veido operacijas.