Komanda

Aistė Burneikienė

Dr. S. Grybausko asistentė, turinti daugiau nei 12 metų darbo patirtį. Aistė - pirminis kiekvieno paciento kontaktinis asmuo, kuris jį lydi viso gydymo metu. Ji suteikia pacientui būtiną ir rūpimą informaciją apie odontologinį gydymą nuo A iki Ž, asistuoja gydytojui implantacijų ir kitų procedūrų metu.

Pacientai vertina Aistės kruopštumą, dėmesingą bei tikslią komunikaciją, patikimas žinias, ir bene svarbiausia - tai, kad ji žino, kiek daug reiškia nuoširdus rūpestis ir įsiklausymas.

 

 

 

Aleksandrina Reivytienė

Dr. S. Grybausko asistentė, turinti  daugiau nei 23 metų patirtį medicinos srityje. Aleksandrina dalyvauja visuose ortognatinio gydymo etapuose - nuo pirminės konsultacijos iki pooperacinio periodo.

Ji mielai atsako į Jums rūpimus klausimus, suteikia visą reikalingą informaciją apie būsimus ortognatinio gydymo etapus, pasiruošimą operacijai ir po jos. Aleksandrina asistuoja gydytojų komandai operacijos metu, apgaubia pacientus šiluma, dėmesiu, rūpinasi jais nuo gydymo pradžios iki galo.

 

 

Lina Piorienė

Direktoriaus pavaduotoja, jau daugiau nei 10 metų dirbanti medicinos paslaugų administravimo srityje. Pacientai bendrauja su Lina visais su gydymu susijusiais administraciniais klausimais dėl sutarčių, mokėjimų, draudimo, pažymų ir kitų būtinų dokumentų.

Jos dėka kiekvienas pacientas gali būti tikras, kad reikalingi dokumentai bus paruošti laiku, kruopščiai ir tiksliai.